Автоматичний вимикач ВА73Е, 250А, 3 пол., 380В, 25кА, NEO

Автоматичний вимикач ВА73Е, 250А, 3 пол., 380В, 25кА, NEO

  • Виробник: CNC
  • Модель: 1174503-09
  • Артикул Б00043880
  • Наличие На складі
  • ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ З КОМПЛЕКТОМ ПЕРЕХІДНИХ ШИН ТА ЗАХИСНИМИ КРИШКАМИ ШИНОПРИЄДНАНЬ!Автоматичні вимикачі ВА7Е у литому корпусі..

100% гарантія на товар

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Кваліфіковані менеджери підтримки

ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ З КОМПЛЕКТОМ ПЕРЕХІДНИХ ШИН ТА ЗАХИСНИМИ КРИШКАМИ ШИНОПРИЄДНАНЬ!

Автоматичні вимикачі ВА7Е у литому корпусі з термостійкого негорючого склонаповненого поліаміду  обладнані електронним розчіплювачем і призначені для встановлення у лінійних та розподільчих електромережах змінного струму номінальною величиною до 1600А, частотою 50/60Гц, номінальною напругою до 415В, з метою захисту від перевантаження та надструмів короткого замикання (з витримкою часу та миттєвого спрацьовування), а також для нечастих оперативних вмикань та вимикань.

Захисні функції вимикача виконує електронний блок управління, який забезпечує захист мережі з можливістю точного дискретного регулювання уставок захисту в широкому діапазоні значень. Електронний блок дозволяє налаштовувати захист мережі за трьома параметрами - захист від перевантаження (IR), захист від короткого замикання з витримкою часу (Isd) - для забезпечення селективності схеми, та захист від короткого замикання без витримки часу (Ii). Автоматичні вимикачі ВА7E розраховані на підключення провідників за допомогою кабельних накінечників або шин. Bимикач зібраний в монолітному корпусі, який забезпечує розділення полюсів термостійкими литими перегородками, що не підтримують горіння. Конструкція вимикача забезпечує повне гасіння електричної дуги в середині корпусу без вихлопу нагрітих та іонізованих газів. Конструкція вимикача забезпечує роботу з тривало допустимим струмовим навантаженням зовнішніх приєднувальних дротів або шин, рівним найбільшому передбаченому номінальному струму максимальних розчіплювачів струму у своєму типорозмірі. Конструкція вимикача забезпечує термічну і динамічну стійкість в усьому діапазоні струмів, до струмів граничної відключаючої здатності включно. Вимикач здатний надійно відключати і включати будь-який струм, до струмів граничної відключаючої здатності включно при 110% від номінальної напруги .

Номінальний струм, А 250A
Тип автоматичного вимикача В литому корпусі
Тип розщіплювача електронний
Уставка миттєвого відсічення по струму к.з., xIn 4-14 xln
Кількість полюсів 3

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!