Автоматичний вимикач CNC, ВА79Е-4000, 4000А, 3Р, 415V, 80kA, викатний, CNC

Автоматичний вимикач CNC, ВА79Е-4000, 4000А, 3Р, 415V, 80kA, викатний, CNC

 • Виробник: CNC
 • Модель: 1174560-09
 • Артикул Б00028757
 • Наличие На складі
 • ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:Повітряні автоматичні вимикачі ВА-79Е з електронним розчіплювачем призначені для встановлення в ліні..

100% гарантія на товар

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Кваліфіковані менеджери підтримки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Повітряні автоматичні вимикачі ВА-79Е з електронним розчіплювачем призначені для встановлення в лінійних та розподільчих електромережах змінного струму напругою до 690В частотою 50/60Гц з номінальним струмом до 6300А. Вони застосовуються в низьковольтному щитовому обладнанні розподілу і захисту від струмів перевантажень та короткого замикання. Завдяки наявності в вимикачах багатофункціональних блоків на базі мікропроцессорних модулів, можливе Їх застосування в КТП і ГРЩ системах розподілу і захисту мереж промислових підприємств, а також в обладнанні розподілу і захисту систем електропостачання висотних будівель.

Конструкція та технічні характеристики вимикачів відповідають ДСТУ EN 60947-2:2015, вимогам діючих стандартів з електромагнітної сумісності обладнання та європейским стандартам безпеки відповідно директивам СЄ.

 

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ВА-79Е ВИРОБНИЦТВА CNC ELECTRIC:

Механізм включення, відключення і автоматичного відключення складається з оперативного приводу, механізму зведення з пружинним накопичувачем (який у тому числі забезпечує миттєвє спрацьовування вимикача при виникненні струмів короткого замикання і перевантаження) та приводу, що зв'язує його з контактною системою вимикача.

Мотор-привід забезпечує дистанційне функціонування вимикача за командою оператора або автоматичної системи управління. У робочому (включеному) стані вимикача механізм розчіплювача знаходиться у зведеному положенні. Зведення перед включенням здійснюється оператором вручну, за допомогою рукоятки, або дистанційно, подачею сигналу на електропривод. Включення вимикача після зведення виконується оператором вручну, за допомогою кнопки включення, або дистанційно, за допомогою електромагніту включення. Вимкнення вимикача здійснюється оператором вручну, за допомогою кнопки вимикання, або дистанційно, подачею команди на незалежний розчіплювач.

Автоматичне відключення у разі виникнення перевантаження або короткого замикання проводиться незалежним розчіплювачем за сигналом від мікропроцесорного блоку.

 

 • Конструкція вимикача забезпечує повне гасіння електричної дуги в середині корпусу без вихлопу нагрітих та іонізованих газів.
 • Конструкція контактної системи вимикача забезпечує обмеження струму короткого замикання і сприяє гасінню електричної дуги, що виникає при вимиканні вимикача, за час не більше 0.3 с.
 • Конструкція вимикача забезпечує роботу з тривало допустимим струмовим навантаженням зовнішніх приєднувальних провідників або шин, що дорівнює найбільшому передбаченому номінальному струму максимальних розчіплювачів струму в своєму типорозмірі.
 • Конструкція вимикача забезпечує термічну і динамічну стійкість у всьому діапазоні струмів, до струмів граничної вимикаючої здатності включно.
 • Вимикач здатний надійно вимикати і вмикати будь-який струм величиною, до струмів граничної вимикаючої здатності включно при 110% номінальної напруги.
 • Конструкція вимикачів викотного виконання забезпечує заміну однотипних автоматичних вимикачів без заміни монтажної «корзини».
 • Конструкція викотних вимикачів забезпечує їх чітку фіксацію в «контрольному» (головні і допоміжні кола підключення вимикача роз’єдннані) положенні.
Номінальна напруга змінного струму, В 415/690
Номінальний струм, А 4000A
Тип автоматичного вимикача викотний
Уставка миттєвого відсічення по струму к.з., xIn (0.2 -1) In + OFF
Кількість полюсів 3,4

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!