Терморегулятор ТК-7

Терморегулятор ТК-7

  • Виробник: DigiTOP
  • Модель: 1174609
  • Артикул ТК-7
  • Наличие На складі
  • Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-7 призначений для контролю і підтримки температури в житлових та виробничих пр..

100% гарантія на товар

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Кваліфіковані менеджери підтримки

Терморегулятор (Регулятор температури) ТК-7 призначений для контролю і підтримки температури в житлових та виробничих приміщеннях шляхом управління електричними системами опалення (з використанням ТЕНових, електродних котлів та інших) з контролем температури подачі, обратки теплоносія, температури повітря в опалювальному приміщенні і можливістю управління режимом роботи насоса в опалювальній системі.

Терморегулятор має тижневий програматор, що дає можливість користувачу задати конкретну температуру в певний час доби для кожного дня тижня, з огляду на особливості роботи в робочі/вихідні дні, в денний/нічний час або за іншими критеріями.

Терморегулятор відстежує температуру по трьом каналам (датчикам) з відображенням їх поточного значення на цифровому світлодіодному індикаторі.

Датчики температури (поставляються в комплекті, довжина проводу кожного датчика – 1,5 метра) встановлюють там, де необхідно відстежувати температурний режим. У разі необхідності кабель датчика можна наростити до 100 метрів провідником типу “вита пара”.

Максимальний допустимий ток навантаження, А 2 реле по 6А
Диапазон измеряемых температур -55 до 125 ℃
Длина датчика 1,5 метра, поставляється в комплекті (3 шт)
Режим работы Нагрівання або охолодження
Диапазон регулируемых температур -55 до 125 ℃
Напряжение питания ~220В, 50 Гц
Тип датчика DS18B20
Температурный гистерезис 1….39,9 ℃
Погрешность измерения не більше 0,5 ℃

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!