Терморегулятор ТК-8

Терморегулятор ТК-8

  • Виробник: DigiTOP
  • Модель: 1174606
  • Артикул ТК-8
  • Наличие На складі
  • Терморегулятор (регулятор температури) ТК-8 призначений для контролю і підтримки температури (діапазону температур) в пр..

100% гарантія на товар

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Кваліфіковані менеджери підтримки

Терморегулятор (регулятор температури) ТК-8 призначений для контролю і підтримки температури (діапазону температур) в приміщеннях шляхом включення і відключення нагрівального або охолоджувального обладнання по трьом виходам реле.

Терморегулятор відслідковує температуру по трьом незалежним каналам (датчикам) з відображенням поточного значення на цифрових світлодіодних індикаторах. Датчики температури (поставляються в комплекті, довжина кожного датчика – 1,5 метра) розташовуються в тій зоні, де необхідно підтримувати температурний режим. У разі необхідності кабель датчика можна наростити до 100 метрів провідником типу “кручена пара”.

Три незалежних терморегулятора малої потужності в одному корпусі дозволяють економити місце в електричному щитку і управляти температурою в декількох зонах з одного пристрою або використовувати в одній зоні для триступеневого управління навантаженням.

Диапазон измеряемых температур -55 до 125 ℃
Дискретность индикации 0,1 ℃
Размер корпуса, модулей по 17,5 мм 3
Режим работы Нагрівання або охолодження
Диапазон регулируемых температур -55 до 125 ℃
Температурный гистерезис 0,1….39,9 ℃
Погрешность измерения не більше 0,5 ℃

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!