Автоматичний вимикач з електронним блоком керування викатний BA79E-6300, 6300А, 3P, 415V (120kA) CNC

Автоматичний вимикач з електронним блоком керування викатний BA79E-6300, 6300А, 3P, 415V (120kA) CNC

  • Виробник: CNC
  • Модель: 1174932-09
  • Артикул Б00029019
  • Наличие На складі
  • Особливості автоматів BA79E:Механізм увімкнення, вимкнення й автоматичного вимкнення складається з оперативного приводу,..

100% гарантія на товар

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Кваліфіковані менеджери підтримки

Особливості автоматів BA79E:

Механізм увімкнення, вимкнення й автоматичного вимкнення складається з оперативного приводу, механізму введення з пружинним накопичувачем (який, зокрема, забезпечує миттєве спрацьовування вимикача у разі виникнення струмів КЗ перевантаження) і приводу, , який зв'язує його з контактною системою вимикача.

Мотор-привод забезпечує дистанційне функціонування вимикача за командою оператора або автоматизованої системи керування. У робочому (вмикненому) стані вимикача, механізм розчіплення є у зведеному положенні. Зведення перед увімкненням здійснюється оператором вручну, за допомогою важеля, або дистанційно, способом подавання сигналу на електропривод. Увімкнення вимикача після зведення здійснюється оператором вручну, за допомогою кнопки вмикання, або дистанційно, способом подавання сигналу на електромагнітний включення. Вимкнення вимикача здійснюється оператором вручну, за допомогою кнопки вмикання або дистанційно, способом подавання напруги на незалежний розчіплювач.

Автоматичне вимкнення в разі виникнення КЗ або перевантаження відбувається незалежним розчіплювачем за сигналом мікропроцесорного блока.

Номінальний струм, А 6300A
Кількість полюсів 3

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!